У цьому короткому реченні молодь комбінату свідомо ставить кому після другого слова. Хлопці й дівчата знову взяли участь у зафарбуванні реклами наркотичних засобів. Разом з нами працюють робітники інших підприємств, установ, організацій, громадських об`еднань, небайдужі мешканці району.

 Подібний рейд з участю титаномагніївців - уже четвертий. “Написи смерті” на стінах і парканах з’являються знову, адже продавці забороненого товару не бажають просто так полишати незаконний бізнес, збудований на житті і здоров’ї співгромадян, який наразі приносить наркобаронам надприбутки. У їх тенета, у тому числі, потрапляють підлітки з наївною душею і вразливою психікою.

За інформацією районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району,  учасники акції працювали на вулицях: Республіканська, Гончара, Лізи Чайкіної, Аматорська, Історична, Перспективна, Насосна, Північне шосе тощо. 

Боротьба з розповсюдженням наркотиків проводиться системно. Вона включає в себе не тільки знищення посилань на сайти інтернет-магазинів, де продають “бохи”, “солі”, “шишки”, “фени” й іншу погань, наслідки вживання якої руйнують людину зсередини. У навчальних закладах Заводського району проводяться тематичні лекції відносно шкоди здоров’ю, яку завдає коротка ейфорія, спричинена наркотичними речовинами, поліція веде роботу з викриття наркокур’єрів, районна адміністрація співпрацює з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків стосовно цієї проблеми. Це суспільно значуще завдання.

Тільки разом громада може захистити здорове майбутнє нашого народу! Не стійте осторонь!