На комбінаті вперше пройшов конкурс профмайстерності «Кращий токар».

У ньому брали участь 11 працівників цехів №9 і №10 з кваліфікацією не менше третього розряду, у віці до 50-ти років включно. Нагадаємо, що всіх конкурсантів розділили на дві групи. До першої увійшли токарі зі стажем до п’яти років, у другу - працюючі за цією професією понад зазначеного терміну.

На першому етапі учасники відповіли на 40 тестових запитань впродовж півгодини, а на другому - виготовили деталь згідно з кресленням. Під час практичної частини оцінювалася правильність настройки верстата, зокрема - установка оборотів і подач, установка і вивірка різців у різцетримачі, якість виготовлення деталі й прибирання обладнання.

Знання теорії учасників перевірили у техкласі цеху №7, а практичні навички вони продемонстрували біля одного з токарних верстатів цеху №10.

І ось конкурсна комісія підбила підсумки заходу. Серед токарів зі стажем роботи до п’яти років переможцями і призерами стали працівники цеху №10. Серед них Юрій Мазенков, який посів третє місце, Дмитро Калякін, який став другим в рейтингу, і Дмитро Фастюк, який завоював лаври абсолютного першості. Серед токарів, які працюють за професією понад п’ять років, призерами стали працівники ремонтно-механічного цеху Дмитро Матюхін і Роман Самсонов, що зайняли третє і друге місце відповідно, а переможцем був оголошений співробітник цеху №9 Сергій Тонких.

Всі переможці та призери були нагороджені грошовими преміями. Крім того, в зв’язку з досягненням високих показників в теоретичної і практичної частини конкурсу «Кращий токар», їм з 1 серпня нинішнього року протягом шести місяців буде нараховуватися персональна надбавка в розмірі 50% від суми грошової премії, заробленої за підсумками конкурсу профмайстерності.

Служба персоналу вітає кращих токарів з їх досягненнями та дякує іншим робочим за участь в конкурсі.