ЗОЦМ вдруге зібрав молодь Запоріжжя на інтелектуальну битву

5 липня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся другий Відкритий турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». За звання найерудованіших минулої п’ятниці змагалося 20 команд.

До участі у такому форматі брейнштормінгу долучилися представники трудової молоді Запорізького краю, студенти різних навчальних закладів та всі бажаючі жителі і гості міста. Запекла боротьба за першість відбувалася у трьох турах. Не дивлячись на тимчасові спади у активності команд під час мізкування над важкими запитаннями, вони змогли вчасно зібратися з думками і тріумфувати над правильними відповідями. За результатами 36 питань від майстрів інтелектуальних загадок з ГО «Коло думок», І щабель у турнірній таблиці отримала команда «Скромность и честность», яким кількома балами поступилася команда досвідчених гравців із «Чарлі Чу-чу», відповідно зайнявши ІІ місце.

У підсумку двох турнірів можна з упевненістю стверджувати, що формат «Що? Де? Коли?» є популярним серед молоді, бо розвиває асоціативне мислення, пам’ять та вміння швидко будувати логічний ланцюжок із вже знаних фактів.

Молоді інтелектуали ЗТМК так само взяли активну участь в грі, направивши на турнір дві команди.

Ідеологія лідера - ідеологія розвитку

В рамках програми «Школи лідерства» на базі УКК комбінату відбувся семінар - тренінг «Ідеологія лідера». У заході взяли участь десять молодіжних активістів із структурних підрозділів ЗТМК. 

Ідеологія - сукупність системних упорядкованих поглядів індивіда. Хто визначає ідеологію людини, той їм і управляє. Шлях до свободи лежить через уміння керувати своєю ідеологією. При цьому світогляд лідера в корені може відрізнятися від світогляду людини без лідерського потенціалу. Тому лідерство - це стратегія, сукупність прийнятих тих чи інших рішень і вчинків, що призводять до певних результатів. Тобто в конкретних обставинах людина, володіючи певними навичками, психологічними якостями і чітко означеними цілями має можливість проявляти себе в якості лідера і реалізовувати поставлені завдання. При цьому ключовими факторами прояву лідера є обрана стратегія життя самої людини, а також його ідеологія, то як він сприймає себе і навколишню дійсність.

«Лідерство - це питання вибору. Ти або вибираєш лідерську стратегію, або продовжуєш жити звичайним життям. Багато хто вже зрозумів, що ніякого вродженого гена лідерства не існує, але і навчити бути лідером когось дуже проблематично. Та я і б не ламав голову над питанням лідерства, робіть акцент на розвиток своєї ефективності, а лідерство сприймайте як побічний ефект від даного розвитку» - розповідає модератор даного заходу провідний інженер ОКіПК Олексій Пироженко.

Екскурс в технологію

Відбулася чергова екскурсія по ознайомленню працівників комбінату з повним технологічним циклом виробництва ЗТМК.

13 працівників з цехів № 7, 10, 11, 12, 17, ПКВ і ВТК під керівництвом головного технолога проекту ТУ Аджеєва Сергія прослухали теоретичний курс з основ технологічного процесу, а потім відвідали основні технологічні ділянки цехів № 2, 7 і 9.

Дану екскурсію може відвідати не тільки новоприйнятий працівник, а й будь-який інший працівник комбінату. Заявки на участь в екскурсії приймає Рада молоді та ВКіПК.

Iнтелектуальна битва триває

Спекотного літнього вечора Запорізький обласний центр молоді зібрав ерудитів Запоріжжя на третий Відкритий турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». За звання найерудованіших змагалося 13 команд. До участі у такому форматі долучилися представники трудової молоді Запорізького краю, студенти різних навчальних закладів та всі бажаючі жителі і гості міста.

Молодіжна команда нашого комбінату "Титан", також не зійшла з дистанції і бореться за головний титул турніру. Підсумковий результат буде вважатися, як сума балів за кожен турнір протягом усього року. Тому боротьба триває. Побажаємо нашій команді успіхів на фінішній прямій!


На ЗТМК вперше відбувся конкурс «Кращий лаборант спектрального та хімічного аналізу»

З метою вдосконалення професійної майстерності, теоретичної підготовки, підвищення компетентності і престижу робітничої професії, виявлення і підтримки кращих за професією серед працівників комбінату з 15 по 26 липня 2019 вперше на комбінаті пройшов конкурс професійної майстерності «Кращий лаборант спектрального та хімічного аналізу».