Июль 2019


ЗОЦМ вдруге зібрав молодь Запоріжжя на інтелектуальну битву

5 липня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся другий Відкритий турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». За звання найерудованіших минулої п’ятниці змагалося 20 команд.

До участі у такому форматі брейнштормінгу долучилися представники трудової молоді Запорізького краю, студенти різних навчальних закладів та всі бажаючі жителі і гості міста. Запекла боротьба за першість відбувалася у трьох турах. Не дивлячись на тимчасові спади у активності команд під час мізкування над важкими запитаннями, вони змогли вчасно зібратися з думками і тріумфувати над правильними відповідями. За результатами 36 питань від майстрів інтелектуальних загадок з ГО «Коло думок», І щабель у турнірній таблиці отримала команда «Скромность и честность», яким кількома балами поступилася команда досвідчених гравців із «Чарлі Чу-чу», відповідно зайнявши ІІ місце.

У підсумку двох турнірів можна з упевненістю стверджувати, що формат «Що? Де? Коли?» є популярним серед молоді, бо розвиває асоціативне мислення, пам’ять та вміння швидко будувати логічний ланцюжок із вже знаних фактів.

Молоді інтелектуали ЗТМК так само взяли активну участь в грі, направивши на турнір дві команди.