Хочете добре відпочити і при цьому залишатися недалеко від будинку, в центрі міста Запоріжжя? Ми запрошуємо вас на острів Хортицю! Санаторій-профілакторій Запорізького титано-магнієвого комбінату чекає на Вас.

Санаторій-профілакторій розташован на території Національного заповідника «Хортиця», на березі мальовничої ріки Дніпро.

Незабутні історичні пейзажі і свіже повітря, настояне на унікальних степових травах, сприяють якісному лікуванню та активного відпочинку.

Сюди можна приїхати як на повноцінний тритижневий курс реабілітації, так і просто на вихідні. Послуги з короткочасного мешкання для приїжджих, які пропонує профілакторій – прекрасна альтернатива міським готелям.

Сучасні двомісні номери з усіма зручностями, люкс-номери підвищеної комфортності відповідають всім вимогам відпочиваючих, а розташування корпусів далеко від міських магістралей сприяє повноцінному відпочинку та ефективному оздоровленню.

Серед важливих факторів лікувально-профілактичного процесу – калорійне і різноманітне триразове харчування з урахуванням необхідної дієти (при необхідності лікар-дієтолог може дати Вам рекомендації в виборі харчування).

Санаторій-профілакторій пропонує цілий комплекс лікування і відпочинку людей з хворобами:

– органів руху і периферичної нервової системи;

– органів травлення;

– порушення обміну речовин;

– серцево-судинної системи;

– органів дихання;

– ендокринної системи.

Важливим фактором в лікуванні є комплексна фітотерапія з використанням екологічно чистих складових.

Лікування та оздоровлення проводиться із застосуванням сучасної апаратури і традиційних перевірених методик.

Відділення водолікування: душ Шарко та циркулярний; підводний масаж, мінеральні, ароматичні, з бішофітом, хвойні та інші ванни.

Фахівці фізіотерапевтичного відділення допоможуть вам швидко відновити сили і зміцнити здоров’я. Тепло- і світлолікування, УВЧ, електрофорез, ультразвукові інгаляції – всі ці високоефективні процедури входять до складу індивідуально розроблених програм оздоровлення.

Для профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів пропонується соляна кімната або галеотерапія – лікування за допомогою повітря, насиченого мікроскопічними кристалами солі. До Ваших послуг – професійний масаж і стоматологічний кабінет із сучасним обладнанням. Постійно діє процедурний кабінет.

Санаторій-профілакторій має тренажерний зал, в якому розміщений комплекс сучасних тренажерів.

Широко застосовується кліматолікування у вигляді аеро- і таласотерапії. У парковій зоні прокладені маршрути дозованої лікувальної ходьби (теренкур). У вільний від процедур час ви можете насолодитися відпочинком на затишному пляжі.

 

Санаторій-профілакторій розташований за адресою:

м. Запоріжжя, острів Хортиця, ост. «Старий Дніпро», вул. Січ, 1б.

Телефони для довідок: 707-23-59, 707-23-58, 707-23-57.