ТОВ «ЗТМК» реалізує ємності у вигляді шара з матеріалу Pyrex, об’ємом 50 л (наявна кількість – 6 од.) та об’ємом 100 л (наявна кількість – 5 од.).
Вироби з матеріалу Pyrex є хімічно, механічно та температуро стійкими та одержані з боросилікатного скла. Боросилікатне скло – силікатне скло, де лужні компоненти у вихідній сировині замінені на оксид бору. Від звичайного скла таке скло відрізняється підвищеною термічною стійкістю і підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень.
Ємності у вигляді шара з матеріалу Pyrex застосовують для проведення високотемпературних хімічних процесів з над їдкими та високоактивними речовинами в хімічній промисловості.

Характеристики:

У боросилікатного скла коефіцієнт теплового розширення приблизно в три рази менше, ніж у натрій-вапняного скла. Це дозволяє склу не тріскається при різких змінах температури. Оскільки коефіцієнт щільності у боросилікатного вище, ніж у силікатних стекол, воно краще захищене від ризику фізичних ушкоджень. Цим досягається підвищення хімічної стійкості і зменшення коефіцієнта лінійного теплового розширення.