Про наше підприємство

Про нас

Запорізький титано-магнієвий комбінат виробляє титанову продукцію високої якості і пропонує її до реалізації. Комбінат йде в ногу з часом - підвищує ефективність виробництва, проводить модернізацію і технічне переозброєння, удосконалює технологію виробництва, ефективно працює над підвищенням якості продукції.

Детальніше

Наша продукція

Титан - найдосконаліший матеріал, яким володіє сучасна промисловість. Висока стійкість проти корозії вдало поєднується в ньому з легкістю і великою механічною міцністю, що робить його незамінним металом XXI століття - століття надвисоких температур, колосальних швидкостей і розвитку передових технологій.

Детальніше

Якість нашої продукції

Якість продукції ООО "ЗТМК" гарантується сертифікованою системою управління відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001, EN 9100, ISO 14001, ISO 50001 та ISO 45001. Наша головна мета - безперервне підвищення задоволеності споживачів, постачальників і співробітників на основі сукупності процесів системи менеджменту якості.

Детальніше

Хочете працювати з нами?

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці партнерів для створення сучасного виробництва титанової продукції, що визначає прогрес в промисловості і у виробництві обладнання широкого спектра застосування у III тисячолітті.